DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

TERAPEUT DUŠE

 
Pokud neni v pořádku naše duše, neni v pořádku ani tělo a vzniká nemoc Každý jsme originální, dokonalá, jedinečná bytost,  každý máme svou vlastní cestu života, své bloky a problémy které nás trápí, ať už jsme je získaly v tomto životě, či v některých minulých...

Tato terapie se zaměřuje právě na rušení těchto bloků.

 


Při terapiich vás provázím a vedu až tam, kde je příčina vašeho problému. Vše probíhá na úrovni podvědomí, stavu podobném v meditacích, či těsně před usnutím apod. - HLADINA ALFA - . Vše vnímáte, slyšíte a vše si pamatujete. Při terapii ležíte, máte zavřené oči, aby se tělo co nejvíce mohlo uvolnit. 

Celá terapie trvá dle konkrétních problémů které řešíme a které vyplují i během terapie, NE však déle jak 4hodiny

 

Tato terapie řeší jak fyzické tak psychické potíže .

 

Po této terapii,

Dochází k uzdravení na mnoha úrovních. Ať již na emocionální, fyzické, duševní či duchovní. Ve fyzickém těle až na samotné úrovni DNA.

Pracuji  na základě intuice a řídím se zcela svým srdcem a láskou v něm.

Terapeut je empatický profesionální a nikdy nenechá odejít klienta s otevřeným tématem. 

Tato terapie je vhodná : pro muže i ženy a děti zhruba od 12 let výše ( záleží na daném problému ). S mladšími dětmi se pracuje přez maminku.

Tato terapie neni vhodná: pro drogově závislé. Pro osoby co užívají psychofarmaka. Pro těhotné a kojící. A pro ty jenž trpí schyzofrenii.


 

 

 

Moc  vám děkuji za důvěru kterou mi dáváte. Odhalujete mi své nitro, což je pro někoho velice těžké.  Ale Už to, že se rozhodnete  udělat první krok ke svému uzdravení a přijít, je samo o sobě začátek a součást léčení. A věřte, že i kdyby vám pomohla při terapii pouze jedna jediná věta či slovo, nebo  si díky tomu něco uvědomíte, MÁ TO SMYSL .

VAŠE RADOST JE I MÁ RADOST