DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

TERAPEUT DUŠE

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

 

                                                               

Medová detoxikační masáž

Tato masáž využívá detoxikačních účinků medu a kompresních masérských hmatů. Odstraňuje toxiny z hloubky tělesných tkání, přes reflexní zóny zad stimuluje činnost orgánů těla, může se podílet i na jejich vyléčení. Velmi dobře působí na bolesti kloubů a svalů. Med zároveň pečuje o pokožku, hojí ji a omlazuje. Přináší nejen pocit očisty a uvolnění, ale celkově prospívá ke zlepšení zdraví a životní pohody.


       Medová detoxikační masáž nepatří mezi masáže relaxační - můžete při ní pociťovat tahání až štipkání a někdy se mohou vytvořit skvrnky podobné modřinám(což je normální) ale je velice účinná a ozdravná. Je možno ji ovšem provést i šetrněji, pak je masáž pro klienta příjemnější a neztrácí na účinku.

 

Speciálními hmaty vmasíruji tekutý teplý med do pokožky zad. Dochází k napětí a tlaku, kdy med vytahuje z těla toxiny. Během tohoto procesu se med mění v šedobílou žvýkačkovitou hmotu, kterou setřu teplým vlhkým ručníkem. Při silné detoxikaci mohu opakovat celí proces znovu.Nakonec na záda nanesu okurkovou masku a klient 5-10min odpočívá (Délka trvání celé procedůry cca 60 min.)


 

 

Používám med přímo od včelaře kde je zaručená kvalita